![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Douradinho | |
![]() |
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2009
Location: Salvador, Bahia, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: Well.......
Forget about me.
Let\'s talk abou you.
;D
| |

| 75 | The Gold Rush (1925) - Feb 08, 2010 |
| 0 | The Final Destination (2009) - Feb 08, 2010 |
| 95 | Boogie Nights (1997) - Feb 01, 2010 |
| 95 | In a Lonely Place (1950) - Jan 30, 2010 |
| 85 | Notorious (1946) - Jan 17, 2010 |
| 85 | City Lights (1931) - Jan 17, 2010 |
| 90 | Contempt (1963) - Jan 17, 2010 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Jan 17, 2010 |
| 90 | Amadeus (1984) - Jan 17, 2010 |
| 95 | Rio Bravo (1959) - Jan 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |