![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dowling_J | |
![]() |
Movie Buff - 379 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2008
Location: USA
|

| 70 | Syriana (2005) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Boogie Nights (1997) - Aug 22, 2008 |
| 90 | Enemy at the Gates (2001) - Aug 22, 2008 |
| 85 | Chicken Little (2005) - Aug 22, 2008 |
| 90 | A League of Their Own (1992) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Monster (2003) - Aug 22, 2008 |
| 100 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 22, 2008 |
| 60 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 22, 2008 |
| 75 | The People Under the Stairs (1991) - Aug 22, 2008 |
| 100 | Rocky (1976) - Aug 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |