![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrCordelia | |
![]() |
Movie Buff - 269 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: USA
|

| 75 | Pinocchio (1940) - Dec 25, 2008 |
| 89 | The Graduate (1967) - Dec 18, 2008 |
| 75 | Romance & Cigarettes (2005) - Dec 18, 2008 |
| 90 | The Sound of Music (1965) - Dec 18, 2008 |
| 77 | Young Frankenstein (1974) - Dec 18, 2008 |
| 69 | Muppets from Space (1999) - Dec 18, 2008 |
| 77 | A Fish Called Wanda (1988) - Dec 18, 2008 |
| 74 | Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Dec 18, 2008 |
| 91 | I Heart Huckabees (2004) - Dec 18, 2008 |
| 88 | Persepolis (2007) - Dec 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |