![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrCyclops | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: May 4, 2006
Location: USA
|

| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Pi (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | They Live (1988) - Aug 13, 2007 |
| 70 | V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007 |
| 100 | RoboCop (1987) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Aliens (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Blazing Saddles (1974) - Aug 13, 2007 |
| 0 | RoboCop 2 (1990) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |