Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DrDoom23
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2011
Location: USA
Recent Rankings
90 The Departed (2006) - Jan 04, 2011
90 Touch of Evil (1958) - Jan 04, 2011
85 Carlito's Way (1993) - Jan 04, 2011
95 JFK (1991) - Jan 04, 2011
95 Fargo (1996) - Jan 04, 2011
90 A Prophet (2009) - Jan 04, 2011
100 The Godfather: Part II (1974) - Jan 04, 2011
85 Casino (1995) - Jan 04, 2011
95 Requiem for a Dream (2000) - Jan 04, 2011
90 Memento (2001) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DrDoom23. Why not go rank more films, then come back and check it out again?