![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrGozer | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Hong Kong
|

| 80 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Angela's Ashes (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Boys Don't Cry (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Chopper (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Cradle 2 the Grave (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | De-Lovely (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | End of Days (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |