![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrHopsALot | |
![]() |
Cinema Addict - 1100 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Man on Wire (2008) - Sep 30, 2010 |
| 70 | Bandits (2001) - Sep 30, 2010 |
| 85 | Amores Perros (2000) - Sep 30, 2010 |
| 75 | Vegas Vacation (1997) - Sep 30, 2010 |
| 75 | Robin Hood (1973) - Sep 30, 2010 |
| 70 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Sep 30, 2010 |
| 40 | Edge of Darkness (2010) - Sep 30, 2010 |
| 20 | The Hitcher (2007) - Sep 30, 2010 |
| 70 | Shutter Island (2010) - Sep 30, 2010 |
| 70 | The Hudsucker Proxy (1994) - Sep 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |