![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dr.Houdini | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: May 28, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 10 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 69 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Blade (1998) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Blood: The Last Vampire (2000) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Fulltime Killer (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |