![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrJoel | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: Australia
|

| 100 | Unbreakable (2000) - Apr 15, 2011 |
| 20 | Superman Returns (2006) - Apr 15, 2011 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 15, 2011 |
| 60 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Apr 15, 2011 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 15, 2011 |
| 80 | American Pie (1999) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Apr 15, 2011 |
| 65 | Cars (2006) - Apr 15, 2011 |
| 100 | The Truman Show (1998) - Apr 15, 2011 |
| 70 | Men in Black II (2002) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |