![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrPhibes | |
![]() |
Film Freak - 594 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 90 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Dog Day Afternoon (1975) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Tall Guy (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Killer Klowns from Outer Space (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Talk Radio (1988) - Aug 13, 2007 |
| 30 | A Bucket of Blood (1959) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Trouble with Harry (1955) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Tingler (1959) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Maniac (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Point Blank (1967) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |