![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrPhilOssify | |
![]() |
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: May 17, 2009
|

| 30 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Jun 30, 2009 |
| 40 | Ghost (1990) - May 21, 2009 |
| 85 | Manderlay (2005) - May 18, 2009 |
| 75 | Burn After Reading (2008) - May 18, 2009 |
| 75 | Fargo (1996) - May 18, 2009 |
| 80 | Bad Lieutenant (1992) - May 18, 2009 |
| 80 | City of God (2003) - May 18, 2009 |
| 75 | Hoop Dreams (1994) - May 18, 2009 |
| 85 | The Power of Nightmares: The Rise of the Politics of Fear (2004) - May 18, 2009 |
| 85 | Rats in the Ranks (1996) - May 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |