Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DrRulia
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2009
Location: Belgium
Message Sent!
500 characters left
Bio: "Three weeks from now, I will be harvesting my crops. Imagine where you will be, and it will be so. Hold the line! Stay with me! If you find yourself alone, riding in the green fields with the sun on your face, do not be troubled. For you are in Elysium, and you're already dead!"
Recent Rankings
84 Horrible Bosses (2011) - Feb 02, 2012
80 The American (2010) - Jan 08, 2012
72 A History of Violence (2005) - Dec 30, 2011
79 The Smurfs (2011) - Dec 24, 2011
83 The Mechanic (2011) - Dec 23, 2011
49 The Hangover Part II (2011) - Nov 07, 2011
86 Celda 211 (2009) - Oct 07, 2011
82 Adem (2010) - Sep 19, 2011
83 Robin Hood (2010) - Sep 04, 2011
84 Rundskop (2011) - Sep 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DrRulia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?