![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrStrange1 | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: Iowa, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I don't know what it's doing there!
| |

| 80 | Evil Dead II (1987) - May 04, 2009 |
| 70 | Die Hard (1988) - May 04, 2009 |
| 70 | Boyz N the Hood (1991) - May 04, 2009 |
| 60 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - May 04, 2009 |
| 70 | Blue Velvet (1986) - Apr 25, 2009 |
| 60 | Doubt (2008) - Apr 19, 2009 |
| 70 | Adventureland (2009) - Apr 18, 2009 |
| 35 | Knowing (2009) - Apr 18, 2009 |
| 75 | The Squid and the Whale (2005) - Apr 15, 2009 |
| 35 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |