![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrZephyron | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 90 | L.A. Confidential (1997) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 19, 2009 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - Aug 19, 2009 |
| 0 | 28 Days (2000) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Shine (1996) - Aug 19, 2009 |
| 55 | Gremlins (1984) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 19, 2009 |
| 0 | My Best Friend's Wedding (1997) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Jaws (1975) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |