![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dr. C | |
![]() |
Movie Buff - 478 Films Ranked
Member Since: Feb 29, 2008
Location: CA, USA
|

| 50 | Snatch (2000) - Mar 08, 2008 |
| 75 | The Hustler (1961) - Mar 08, 2008 |
| 75 | Nausicaä (1984) - Mar 08, 2008 |
| 90 | Crimes and Misdemeanors (1989) - Mar 08, 2008 |
| 90 | Mulholland Drive (2001) - Mar 08, 2008 |
| 70 | Citizen Ruth (1996) - Mar 07, 2008 |
| 100 | Blue Velvet (1986) - Mar 07, 2008 |
| 15 | Vertical Limit (2000) - Mar 06, 2008 |
| 55 | TransAmerica (2005) - Mar 06, 2008 |
| 20 | The Cider House Rules (1999) - Mar 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |