Dr. Disco

dr_disco
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2012
Location: WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am an artist, a writer, a reader, and a little bit of a gamer. I\'m actually not big on movies at all, but who knows?

more Recent Ratings

95 57% Toy Story (1995) - Rated 21 Jul 2012
100 81% The Incredibles (2004) - Rated 21 Jul 2012
85 37% The Lion King (1994) - Rated 21 Jul 2012
75 25% Shark Tale (2004) - Rated 21 Jul 2012
100 81% Alice in Wonderland (1951) - Rated 21 Jul 2012
80 32% Toy Story 2 (1999) - Rated 21 Jul 2012
100 81% Spirited Away (2001) - Rated 21 Jul 2012
100 81% Shrek (2001) - Rated 21 Jul 2012
100 81% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 21 Jul 2012
50 14% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 21 Jul 2012