DragoNorth

dragonorth
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 76% A Clockwork Orange (1971) - Rated 21 Sep 2010
87 66% Hitman (2007) - Rated 21 Sep 2010
93 96% Some Like It Hot (1959) - Rated 21 Sep 2010
83 41% The Princess Bride (1987) - Rated 21 Sep 2010
90 84% The Wizard of Oz (1939) - Rated 21 Sep 2010
90 84% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 21 Sep 2010
86 61% Chinatown (1974) - Rated 21 Sep 2010
90 84% Shakespeare in Love (1998) - Rated 21 Sep 2010
90 84% Touch of Evil (1958) - Rated 21 Sep 2010
92 93% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 21 Sep 2010