Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DragonKnight
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
1 War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Fuck that was terrible
80 THX 1138 (1971) - Aug 13, 2007
Mini-Review: short but really well done
1 Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
90 Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 13, 2007
Mini-Review: What's not to love about starwars
84 Doom (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: I'm not supposed to die!
70 Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007
Mini-Review: trippy
70 Aeon Flux (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: The plot was interesting
50 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
86 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
Mini-Review: I really wish they'd expand on the gov't
20 Jurassic Park III (2001) - Aug 13, 2007
Mini-Review: I'm a big Jurassic park fan but man was that terrible
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DragonKnight. Why not go rank more films, then come back and check it out again?