![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dragsterfan | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2010
Location: USA
|

| 90 | Moon (2009) - Jul 05, 2011 |
| 85 | Source Code (2011) - Jul 05, 2011 |
| 85 | Mission: Impossible III (2006) - Jul 05, 2011 |
| 95 | Star Trek (2009) - Jul 05, 2011 |
| 40 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jul 05, 2011 |
| 20 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Jul 05, 2011 |
| 80 | Thor (2011) - Jul 05, 2011 |
| 85 | X-Men: First Class (2011) - Jul 05, 2011 |
| 90 | Super 8 (2011) - Jul 05, 2011 |
| 72 | Batman (1989) - Jan 27, 2011 |
| Directors | Christopher Nolan Duncan Jones |
| Writers | Christopher Nolan |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |