![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dragulia | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2006
Location: Finland
|

| 100 | Princess Arete (2001) - Aug 17, 2009 |
| 82 | Fight Club (1999) - May 02, 2008 |
| 60 | Azumi 2: Death or Love (2005) - May 02, 2008 |
| 75 | Azumi (2003) - May 02, 2008 |
| 62 | Zoolander (2001) - Mar 19, 2008 |
| 42 | Batman Forever (1995) - Mar 19, 2008 |
| 83 | Back to the Future Part III (1990) - Mar 19, 2008 |
| 66 | Miss Congeniality (2000) - Mar 19, 2008 |
| 76 | Independence Day (1996) - Mar 19, 2008 |
| 69 | The Princess Bride (1987) - Mar 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |