Drashko

drashko
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2006
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 74% The Ninth Gate (2000) - Rated 14 Aug 2007
95 79% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 14 Aug 2007
72 45% American Graffiti (1973) - Rated 14 Aug 2007
59 25% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007
86 62% Amarcord (1973) - Rated 14 Aug 2007
38 9% Brazil (1985) - Rated 14 Aug 2007
70 39% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
81 58% Assassins (1995) - Rated 14 Aug 2007
43 11% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
100 92% Mystery Train (1989) - Rated 14 Aug 2007