![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Drfabio | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2010
|

| 90 | Casino Royale (2006) - Sep 04, 2010 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 04, 2010 |
| 91 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 04, 2010 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Sep 04, 2010 |
| 90 | The Pianist (2002) - Sep 04, 2010 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Sep 04, 2010 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Sep 04, 2010 |
| 89 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 04, 2010 |
| 89 | The Wrestler (2008) - Sep 04, 2010 |
| 89 | Milk (2008) - Sep 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |