![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dricacastro | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2010
Location: Brazil
|

| 90 | The Queen (2006) - Nov 06, 2010 |
| 75 | The Stepford Wives (2004) - Jul 27, 2010 |
| 85 | The Stepford Wives (1975) - Jul 27, 2010 |
| 75 | Mamma Mia! (2008) - Apr 22, 2010 |
| 92 | Out of Africa (1985) - Apr 22, 2010 |
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 22, 2010 |
| 80 | The Devil Wears Prada (2006) - Apr 22, 2010 |
| 80 | The Beguiled (1971) - Apr 22, 2010 |
| 90 | White Hunter Black Heart (1990) - Apr 22, 2010 |
| 90 | The Bridges of Madison County (1995) - Apr 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |