![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DrusillaRain | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2012
Location: Bridgewater, MA, USA
|

| 100 | Inception (2010) - Jan 15, 2012 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Jan 15, 2012 |
| 100 | Groundhog Day (1993) - Jan 15, 2012 |
| 90 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 15, 2012 |
| 90 | Pride & Prejudice (2005) - Jan 15, 2012 |
| 80 | Moulin Rouge! (2001) - Jan 15, 2012 |
| 99 | Forrest Gump (1994) - Jan 15, 2012 |
| 100 | Clueless (1995) - Jan 15, 2012 |
| 89 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Jan 15, 2012 |
| 95 | Maid in Manhattan (2002) - Jan 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |