![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dudemeister | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: Denmark
|

| 90 | First Blood (1982) - Oct 07, 2010 |
| 88 | Iron Man (2008) - Oct 07, 2010 |
| 50 | Quantum of Solace (2008) - Oct 07, 2010 |
| 87 | Gran Torino (2008) - Oct 07, 2010 |
| 95 | The Godfather (1972) - Oct 07, 2010 |
| 93 | Big Fish (2003) - Oct 07, 2010 |
| 5 | Rest Stop (2006) - Oct 07, 2010 |
| 91 | Taxi Driver (1976) - Oct 07, 2010 |
| 100 | The Big Lebowski (1998) - Oct 07, 2010 |
| 85 | Team America: World Police (2004) - Oct 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |