![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dudikoff | |
![]() |
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2012
|

| 90 T8 | Branded to Kill (1967) - Jul 11, 2012 |
| 92 T9 | The Man Who Laughs (1928) - Jul 11, 2012 |
| 1 T1 | Shatter Dead (1994) - Jul 11, 2012 |
| 20 T1 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Jul 11, 2012 |
| 100 T10 | The Goonies (1985) - Jul 11, 2012 |
| 89 T7 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 11, 2012 |
| 97 T10 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 11, 2012 |
| 86 T6 | The Blues Brothers (1980) - Jul 11, 2012 |
| 98 T10 | Jaws (1975) - Jul 11, 2012 |
| 98 T10 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jul 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,047,000 Movie Rankings and Counting... |