![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dudu | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2010
Location: Rio de Janeiro, Brazil
|

| 93 | Moi un noir (1958) - Apr 15, 2010 |
| 92 | The Red Light Bandit (1968) - Apr 15, 2010 |
| 87 | L' Eclisse (1962) - Apr 15, 2010 |
| 93 | Blow-Up (1966) - Apr 15, 2010 |
| 91 | The Passenger (1975) - Apr 15, 2010 |
| 92 | A Mulher de Todos (1969) - Apr 15, 2010 |
| 78 | O Homem do Pau-Brasil (1982) - Apr 15, 2010 |
| 83 | To the Left of the Father (2001) - Apr 15, 2010 |
| 78 | Avatar (2009) - Apr 15, 2010 |
| 91 | Hiroshima mon amour (1959) - Apr 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |