![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dugeatdug | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2007
Location: Australia
|

| 86 | Clerks II (2006) - Oct 06, 2007 |
| 60 | Bicentennial Man (1999) - Oct 06, 2007 |
| 65 | Charlie's Angels (2000) - Oct 06, 2007 |
| 72 | A Scanner Darkly (2006) - Oct 06, 2007 |
| 62 | Super Mario Bros. (1993) - Oct 06, 2007 |
| 63 | 50 First Dates (2004) - Oct 06, 2007 |
| 22 | Blast from the Past (1999) - Oct 06, 2007 |
| 86 | Saw III (2006) - Oct 06, 2007 |
| 57 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Oct 06, 2007 |
| 75 | Independence Day (1996) - Oct 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |