![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Duk | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|
| 90 | October Sky (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | 12 Angry Men (1957) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Orange County (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | What Women Want (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Insomnia (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |