Dumpweed182

dumpweed182
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 42% Catch Me If You Can (2002) - Rated 25 Dec 2012
60 24% The Devil's Advocate (1997) - Rated 25 Dec 2012
70 42% Cube (1997) - Rated 25 Dec 2012
90 83% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 25 Dec 2012
80 61% Mr. Nobody (2009) - Rated 25 Dec 2012
70 42% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 25 Dec 2012
90 83% Back to the Future (1985) - Rated 25 Dec 2012
40 9% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 25 Dec 2012
70 42% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 25 Dec 2012
90 83% Gladiator (2000) - Rated 25 Dec 2012