Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Durden18
Movie Buff - 293 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
88 Gandhi (1982) - Mar 01, 2009
70 Québec-Montréal (2002) - Mar 01, 2009
70 Scarface (1983) - Mar 01, 2009
20 Napoleon Dynamite (2004) - Mar 01, 2009
80 Cinderella Man (2005) - Mar 01, 2009
100 American History X (1998) - Mar 01, 2009
65 You Only Live Twice (1967) - Mar 01, 2009
65 Rocky II (1979) - Mar 01, 2009
78 A River Runs Through It (1992) - Mar 01, 2009
99 Trainspotting (1996) - Mar 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Durden18. Why not go rank more films, then come back and check it out again?