![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Durnett | |
![]() |
Film Freak - 637 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | The Band's Visit (2007) - Sep 08, 2009 |
| 82 | Adam's Apples (2005) - Sep 08, 2009 |
| 83 | District 9 (2009) - Sep 08, 2009 |
| 92 | To Be or Not to Be (1942) - Sep 02, 2009 |
| 88 | The Dark Knight (2008) - Sep 02, 2009 |
| 68 | Coming to America (1988) - Sep 02, 2009 |
| 72 | Godzilla (1954) - Sep 02, 2009 |
| 62 | The Karate Kid, Part II (1986) - Sep 02, 2009 |
| 42 | Medicine Man (1992) - Sep 02, 2009 |
| 54 | King Arthur (2004) - Sep 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |