![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Duru | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2011
Location: Ýzmir, Turkey
|

| 75 | Alice in Wonderland (2010) - Feb 22, 2011 |
| 80 | Feed the Kitty (1952) - Feb 22, 2011 |
| 80 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Feb 22, 2011 |
| 85 | The Mask (1994) - Feb 22, 2011 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 22, 2011 |
| 90 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 22, 2011 |
| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 22, 2011 |
| 30 | King Kong (2005) - Feb 22, 2011 |
| 70 | The Bourne Identity (2002) - Feb 22, 2011 |
| 65 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Feb 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |