Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Duysen
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2009
Location: Paderborn, Nordrhein-Westfalen, Germany
Recent Rankings
70 The Mummy (1999) - Oct 20, 2009
50 Twins (1988) - Oct 20, 2009
80 Vizontele (2001) - Oct 20, 2009
100 The Mask (1994) - Oct 20, 2009
70 8 Mile (2002) - Oct 20, 2009
100 Be Kind Rewind (2008) - Oct 20, 2009
100 Bridget Jones's Diary (2001) - Oct 20, 2009
90 Sleepers (1996) - Oct 20, 2009
70 Erin Brockovich (2000) - Oct 20, 2009
50 Bean (1997) - Oct 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Duysen. Why not go rank more films, then come back and check it out again?