![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Duzcelou | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2012
Location: Turkey
|

| 1 | Nihavend mucize (1997) - Jan 01, 2012 |
| 65 | We Were Soldiers (2002) - Jan 01, 2012 |
| 65 | Fantastic Four (2005) - Jan 01, 2012 |
| 65 | Propaganda (1999) - Jan 01, 2012 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 01, 2012 |
| 70 | The Breakfast Club (1985) - Jan 01, 2012 |
| 69 | Ali (2001) - Jan 01, 2012 |
| 67 | The Descent (2005) - Jan 01, 2012 |
| 80 | X-Men: The Last Stand (2006) - Jan 01, 2012 |
| 79 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |