![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dylan Stafne | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2010
Location: Orlando, Florida, USA
Age: 22
Gender: Male
Status: Single
|
|
Bio: Political science undergrad at University of Central Florida. Optimist. Humanist.
| |

| 50 | A Knight's Tale (2001) - Mar 11, 2011 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Mar 11, 2011 |
| 95 | Jesus Christ Superstar (1973) - Mar 11, 2011 |
| 20 | Lost Highway (1997) - Mar 03, 2011 |
| 55 | Life of Brian (1979) - Jan 11, 2011 |
| 68 | Freedom Writers (2007) - Nov 17, 2010 |
| 70 | The Silence of the Lambs (1991) - Oct 11, 2010 |
| 60 | What If Cannabis Cured Cancer (2010) - Oct 10, 2010 |
| 70 | The Social Network (2010) - Oct 02, 2010 |
| 65 | Amélie (2001) - Sep 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |