![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dynagrip | |
![]() |
Film Freak - 610 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Peur(s) du noir (2007) - Jan 16, 2009 |
| 65 | Redbelt (2008) - Jan 16, 2009 |
| 100 | WALL·E (2008) - Jan 16, 2009 |
| 95 | The Fall (2008) - Jan 16, 2009 |
| 80 | Burn After Reading (2008) - Jan 16, 2009 |
| 85 | Harold and Maude (1971) - Jan 16, 2009 |
| 89 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 16, 2009 |
| 85 | The Seventh Seal (1957) - Apr 18, 2008 |
| 81 | Stripes (1981) - Apr 18, 2008 |
| 89 | Zero Effect (1998) - Apr 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |