![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dynomatic | |
![]() |
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2008
Location: Phoenix, AZ, USA
|

| 99 | The Dark Knight (2008) - Jul 19, 2008 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Jul 14, 2008 |
| 85 | [Rec] (2007) - Jul 14, 2008 |
| 30 | John Q (2002) - Jul 14, 2008 |
| 95 | WALL·E (2008) - Jul 11, 2008 |
| 75 | Disturbia (2007) - Jul 08, 2008 |
| 80 | Mary Poppins (1964) - Jul 08, 2008 |
| 65 | Anastasia (1997) - Jul 08, 2008 |
| 80 | The Aristocrats (2005) - Jul 08, 2008 |
| 97 | Blade Runner (1982) - Jun 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |