![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dyraen | |
![]() |
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 93 | The Dark Knight (2008) - Oct 05, 2008 |
| 81 | Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Click (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |