![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EACR | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2010
Location: Antalya, Alanya, Turkey
|

| 85 | Stigmata (1999) - Jan 29, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Jan 23, 2010 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 23, 2010 |
| 75 | Ice Age (2002) - Jan 23, 2010 |
| 90 | Scarface (1983) - Jan 23, 2010 |
| 88 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 23, 2010 |
| 75 | Amélie (2001) - Jan 23, 2010 |
| 95 | The Sixth Sense (1999) - Jan 23, 2010 |
| 90 | Oldboy (2003) - Jan 23, 2010 |
| 80 | X-Men (2000) - Jan 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |