EBallas

eballas
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2014
Location: Philadelphia, Pennsylvania, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Taxi Driver (1976) - Rated 27 Mar 2014
80 87% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Mar 2014
85 92% Home Alone (1990) - Rated 27 Mar 2014
30 10% The Perfect Storm (2000) - Rated 27 Mar 2014
20 3% District 9 (2009) - Rated 27 Mar 2014
30 10% The Butterfly Effect (2004) - Rated 27 Mar 2014
70 71% Bambi (1942) - Rated 27 Mar 2014
60 45% Revolutionary Road (2008) - Rated 27 Mar 2014
75 81% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 27 Mar 2014
95 97% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 27 Mar 2014