![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EDGEmovi23 | |
![]() |
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Batman Returns (1992) - Dec 16, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Dec 16, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Dec 16, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 16, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Dec 16, 2009 |
| 40 | Vacancy (2007) - Dec 16, 2009 |
| 25 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Dec 16, 2009 |
| 90 | Munich (2005) - Dec 16, 2009 |
| 100 | Superbad (2007) - Dec 16, 2009 |
| 60 | Bad Boys (1995) - Dec 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |