![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EWentz79 | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2009
Location: USA
|

| 62 | Wild Wild West (1999) - Sep 08, 2009 |
| 63 | Mean Girls (2004) - Sep 08, 2009 |
| 100 | The Fifth Element (1997) - Sep 08, 2009 |
| 61 | Armageddon (1998) - Sep 08, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Sep 08, 2009 |
| 22 | Sweet Home Alabama (2002) - Sep 08, 2009 |
| 85 | Pitch Black (2000) - Sep 08, 2009 |
| 40 | Flubber (1997) - Sep 05, 2009 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Sep 05, 2009 |
| 60 | Ratatouille (2007) - Sep 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |