![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EX-351D | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2008
Location: Tucson, Arizona, USA
|

| 92 | The Aviator (2004) - Apr 10, 2008 |
| 85 | River's Edge (1986) - Apr 10, 2008 |
| 95 | Clerks (1994) - Apr 10, 2008 |
| 30 | Syriana (2005) - Apr 10, 2008 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Apr 10, 2008 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 10, 2008 |
| 90 | The Terminator (1984) - Apr 10, 2008 |
| 0 | RoboCop 3 (1993) - Apr 10, 2008 |
| 20 | Mafia! (1998) - Apr 10, 2008 |
| 75 | Baseketball (1998) - Apr 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |