Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Earendil
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2006
Location: Germany
Recent Rankings
66 The Abyss (1989) - Aug 13, 2007
65 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
50 Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007
75 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
40 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
41 American Wedding (2003) - Aug 13, 2007
94 Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007
79 The Aviator (2004) - Aug 13, 2007
65 Batman (1989) - Aug 13, 2007
92 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Earendil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?