Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
EastonD
Movie Buff - 434 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2008
Location: Reseda, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Jan 02, 2012
Mini-Review: Tom Cruise at the top of the box office makes my young boy joy juice boil.
12 Cowboys & Aliens (2011) - Dec 15, 2011
Mini-Review: Daniel Craig's tiny head looked adorable in that cowboy hat.
90 Drive (2011) - Dec 15, 2011
79 Four Lions (2010) - Nov 18, 2011
15 Green Lantern (2011) - Oct 23, 2011
Mini-Review: I can't wait for the sequel, Purple Torch
25 The Thing (2011) - Oct 19, 2011
Mini-Review: Daddy broke my vagina
78 Flesh & Blood (1985) - Oct 08, 2011
35 Sleuth (2007) - Sep 05, 2011
Mini-Review: An anemic cuntknuckle of a remake.
75 The Maltese Falcon (1941) - Aug 20, 2011
55 Paul (2011) - Aug 11, 2011
Mini-Review: I like most of the people involved but this is wholly unremarkable. Only the occasional laff.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with EastonD. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

EastonD's Favorite...
ActorsSean Connery