![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EdWood | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: May 23, 2006
Location: Austria
|

| 85 | Barry Lyndon (1975) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Darwin's Nightmare (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Save the Last Dance (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Fargo (1996) - Aug 13, 2007 |
| 12 | Legally Blonde (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Patriot (2000) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Red Dragon (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |