Ed Dakota

ed_dakota
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% Jerry Maguire (1996) - Rated 26 Aug 2007
90 0% Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Aug 2007
90 0% 8MM (1999) - Rated 26 Aug 2007
90 0% The Village (2004) - Rated 26 Aug 2007
90 0% Hero (2002) - Rated 26 Aug 2007
90 0% Panic Room (2002) - Rated 26 Aug 2007
90 0% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 26 Aug 2007
90 0% Analyze This (1999) - Rated 26 Aug 2007
90 0% JSA: Joint Security Area (2000) - Rated 26 Aug 2007
90 0% Saving Private Ryan (1998) - Rated 26 Aug 2007