![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Eddo | |
![]() |
Film Freak - 675 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2012
Location: USA
|

| 85 | Following (1998) - May 28, 2012 |
| 95 | The Avengers (2012) - May 19, 2012 |
| 90 | Midnight in Paris (2011) - May 16, 2012 |
| 80 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - May 03, 2012 |
| 75 | The Hunger Games (2012) - Mar 27, 2012 |
| 80 | Friends with Benefits (2011) - Mar 27, 2012 |
| 80 | MASH (1970) - Feb 28, 2012 |
| 80 | Winter's Bone (2010) - Feb 18, 2012 |
| 30 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 31, 2012 |
| 80 | Almost Famous (2000) - Jan 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |