![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
EdeNDarK | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Argentina
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Apocalypse Now (1979) - Jul 23, 2009 |
| 80 | The 400 Blows (1959) - Jul 23, 2009 |
| 90 | The Class (2008) - Jul 21, 2009 |
| 85 | Bad Education (2004) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Paprika (2006) - Jul 21, 2009 |
| 75 | Dazed and Confused (1993) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Waking Life (2001) - Jul 21, 2009 |
| 75 | School of Rock (2003) - Jul 21, 2009 |
| 75 | A Scanner Darkly (2006) - Jul 21, 2009 |
| 90 | The Wrestler (2008) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |